Intervjuu Charlie Bewley’ga

14 05 2009

Twilightblog.net’il avanes hiljuti suurepärane võimalus teha online intervjuu Charlie Bewley’ga, kes mängib “Noorkuus” Demetrit – ühte volturidest.
Oma suurepärase iseloomuga, oli ta nõus meile ka põnevat informatsiooni jagama.
Suured tänud Charlie’le, kes oli nõus meile oma vähesest ajast tükikese loovutama, et seda intervjuud teha ja parimaid soove talle tulevikuks!

TwilightBlog.net: Oled sa juba “Noorkuud” lugenud? Kui jah, siis mida sa sellest arvad?

Charlie Bewley: Jah. Aga ma olen täielikult keskendumisvõimetu, kasutu lugeja.
Kuigi, ma lihtsalt sirvisin selle läbi, eriti alates lehekülgedelt 453.
Mis on “Noorkuu” juures suurepärane, on see, et autori stiil kaasab iga karakteri eraldi. See annab näitlejatele palju lihtsama töö rollide mängimisel tõepäraselt ja lugejate ootustele vastavalt. Suur tunnustus Stephenie’le ta loomupärasele teadmisele inimeste emotsionaalsuse suhtes.

y1mpj5uxJb0WTBNOawd5Se219ZbSGn2K5kTFUlBUreZW3zfv_ZzlYuj1-MsyiXfZOxOAS32IjkknTqDZBqpMXsEDzRCFHFAdOJL9NAmQfMV845faZYo2o8PKynqADHV75lBLFNY8jSb3jWY8DdVioH-8g TB.net: Mida sa ootad kõige rohkem oma karakteri -Demetri- mängimise juures?

CB: Demetri on jeesus kaitsjate keskel.
Tal on võrratu jäljeajamisvõime koos uskumatu tugevusega, kiirus ja stiil; ta elab Tuscany’s, maa all; hängib ringi ilusa Heidiga, kes toob talle kogu aeg süüa; tal on punased iirised ja ta helendab päikesevalguses… On raske näha, kuidas mitte mängida sellist legendi.

See on karakter, ‘kellesse ma saan oma hambad tõsiselt sisse lüüa’: ta on jäljeajaja, ma olen märatseja-jooksja; ta on diplomaat, ma olen spiritualist; ta on lahe ja stiilne, ma… igatahes on meil palju ühist.

Mida ma Demetri juures armastan, on see, et ta on täielikult võluv, võrreldes suure, paha Felixiga. Kuid siiski, mitte vähem surmav. See kutt ei võta vange. Noh, tegelikult ju võtab… enne, kui ta nad jäse jäseme järel puruks rebib.

TB.net: Kellega koos töötamist ootad sa “Noorkuu” filmimisel kõige rohkem?
CB: Pattinsoniga………….

TB.net
: Lugejad, nagu alati, on huvitatud näitlejate taustast. Missugune oli sinu lapsepõlv ja kus sa sündinud oled?

CB: Ma sündisin poolhaagises, mahajäetud farmis kesk-Inglismaal; see oli ka mu mänguväljak; varjupaik. Aga kui ‘rihma lõdvemaks lasti’, sai maailmast minu seiklustemaa.

Ma mõtlen endast, kui väga õnnelikust isikust. Mind kasvatati üles teistsuguses peres, eraldatud teistest. Kuid kui ma mõistsin, et minu erinevus oli minu konkurentsivõime ja mitte ‘müstiline algllikas’, alles siis läks kõik lõbusaks.

TB.net: On sul hobisid või oled sa ka mingisugustesse organisatsioonidesse kaasatud? demetri1

CB: Ma olen Hommikuklubi liige. Ja siiamaani ka ainus liige…

Hommikuklubi eesmärk on leevendada seda, mis hoiab sind tagasi loomingulisest evolutsioonist. Kuigi see võtab aset väga varastel hommikutundidel, töötab see siiski väga, väga hästi.

Ma olen samuti ka “Rave-Running‘u” asutaja.

TB.net: Missugused on sinu lootused tulevikus, seoses sinu karjääriga?

CB
: Lähitulevikus ootan ma pikisilmi kasvamist ja arenemist oma karakteriga, läbi Twilight’i saaga. Mul on rohkelt energiat, põnevust ja suuri ootusi, seoses selle projektiga. Ma loodan, et mul areneb järgmiste aastate jooksul täielikult võimalus oma andeid avastata ja demonstreerida.

Filmis olen ma leidnud oma keskkonna, meediumi, kunsti.
Ma naudin samuti ka kirjutamist, juhendamist ja produtseerimist, mis loodevasti leiavad ka varem või hiljem oma suuna.

Vastasel korral, pole mul kindlaid sihtpunkte elus, kui taevalaotus; ainuke asi mida ma kindlalt tean, on see, et armastan näitlemist ja on veel mitmeid imelisi karaktereid, kellele vaid mõeldes ma juba põlen soovist elu sisse puhuda.

Aga tähtsamad asjad esimesena… Demetri.


Allikas: TwilightBlog.net (link siin)Toimingud

Information

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: