Kristen Stewart ja Joan Jett – suhetest ja filmist

18 06 2009

Joan Jett, pärisnimega Joan Larkin, ja Kristen Stewart on äärmiselt palju koos aega veetnud. Arvatavasti ikka selleks, et Kristen saaks oma rolli sisse elada filmi “The Runaways” tarbeks, kus ta rokkstaari Joanit kehastab. MailOnline’ile on Kristen öelnud–

‘It’s one of the most immense responsibilities to play a real person. Her story’s important. It’s an incredibly triumphant feminist story really.

‘She’s the first woman to ever start her own record label. So many people know her as just being like one of the coolest people to ever live. That in itself is one of the most intimidating things that I’ve ever had to confront but she’s so cool too.’

~tõlk

“See on üks tohututest võimalustest mängida päris inimest. Ta lugu on tähtis. See on imeliselt võidukalt feministlik lugu tegelikult.”

“Ta on esimene naine, kes üldse alustas iseenda record label’iga [kui kellelgi tuleb hea idee, kuidas tõlkida, palume abi! 🙂]. Nii paljud inimesed teavad teda ainult sellepärast, et ta on üks kõige lahedamatest inimestest, kes kunagi elanud on. See on kõige hirmuäratavamaid asju, kuhu ma ennast kunagi seadnud olen, aga ta on nii lahe ka.”

Natuke ka Joani bändiloomisest, mida arvatavasti kajastatakse ka filmis–

Joan was just 17 when she formed rock group The Runways with Cherie, Sandy West, Micki Stelle and Lita Ford in 1975.

The group went on to enjoy several hits during their five years together including Cherry Bomb and Queens of Noise.

After the Runways split in 1979 in a row over money and management, Joan formed her own band Joan Jett And The Blackhearts the following year.

Among her hits was the iconic I Love Rock And Roll, Crimson and Clover, I Hate Myself For Loving You and Little Liar.

~tõlk

Joan oli just saanud 17, kui ta pani kokku rokigrupi The Runawayd koos Cherie, Sandy West, Micki Stelle ja Lita Fordiga 1975. aastal.

Grupp nautis mitmete hittide esitamist oma viieaastase koosolemise ajal, nende hulgas “Cherry Bomb” ja “Queens of Noise”.

Pärast Runaways’ide lahkuminekut 1979. aastal raha ja juhtkonna pärast, Joan pani kokku oma enda bändi nimega Joan Jett And The Blackhearts (Joan Jett ja Mustsüdamed) järgneval aastal.

Tema hittide keskel olid “I Love Rock And Roll” (“Ma armastan rock’n’rolli”), “Crimson and Clover” (“Veripunane ja ristikhein”), “I Hate Myself For Loving You” (“Vihkan, et sind armastan”) ja “Little Liar” (“Väike valetaja”).


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: