RESPECT ROBERT PATTINSON!

18 06 2009

Fännilehekülg LetMeSign.com on alustanud kampaaniaga Austa Mind (Respect Me). Selle toetuseks ja reklaamimiseks paneme ka VidevikuMeediasse üles teemakohase bänneri ja edaspidi loobume Robert Pattinsoni eraelu detailsest kirjeldamisest! (Juhiks tähelepanu siiski, et kirjutamine jätkub tema töö-kohastel teemadel, EI kuulujuttudele!)

Ning juhuks, kui kellelgi tekib inglise keelega probleeme, on kogu tekst, mis asub LetMeSign.com/RespectMe-s, ka siin ja eestikeelsena.

AUSTA MIND on kampaania, et kõik hakkaksid AUSTAMA ROBERT PATTINSONI.
Hiljuti, pärast “Videviku” üleküllust, on Robi taga ajanud paparatso ükskõik, kuhu ta läheb. Paar päeva tagasi ründasid teda hullud, metsikud fännid uue filmi “Remember Me” võtete esimesel päeval. Ta ei vajanud enne ihukaitsjaid, kuid nüüd, tänu hullunud fännidele, tal PEAVAD nad olema. Niiet, me oleme väga-väga tüdinud ja vihased nende tüdrukute, meedia ja fännilehekülgede peale, mis on avalikustanud fakte tema ERAELU kohta ja/või jälitanud teda igale poole!
Me teame, et nüüd, kui ta on rambivalguses ja igaüks tahab teada, mida ta teeb ja kus ta on, aga on olemas viise, kuidas teha seda nagu kord ja kohus, ja me teame, et nii paljud tüdrukud maailmas tahavad teda tundma õppida, olla tema lähedal või teha temaga pilte, aga on ka teisi võimalusi!, Ta ei ole ESE, ta on inimolend, kellel on VAJADUS kõndida, hingata, TÖÖTADA või isegi suitsetada rahus! Nii kurb on vaadata videosid tülikatest juhtumitest New Yorkis, kus tüdrukud kogunevad, et teha kas või kuidagi moodigi Robertiga pilti! See on nii EBADELIKAATNE, tüdrukud! Nii ei olda ÕIGE fänn! Näete, see Roberti näoilme murdis meie südamed ja peaaegu pani meid nutma! Päriselt!
Niiet, me otsustasime algatada kampaania kõige vastu, mis meie meelest ei ole Robile lahe ja hea! Teda peab austama! Te peate austama ta eraelu!

ALATES TÄNASEST, 18. JUUNIL KELL 23.55, EI LEVITA ME KUULUJUTTE MITTE ÜHEGI NÄITLEJA ERAELU KOHTA! Veel vähem läheme me talle järele jooksma, et temaga pilti saada . .

UUENDUS

Pärast sellise otsuse vastuvõtmist ei oota me teilt enam vihjeid, mis viitavad kuulujuttudele. Kui saadate meile mõne eraelu puudutava loo, peab sellel olema tõestus – pilt või video. Kõiki muuteemalisi vihjeid ootame ikka edasi! 😉

UUENDUS 2

‘Jälitage’ LetMeSign.Com’i kampaaniat ka Twitteris – @respectrpattz, ning kuna te juba seal olete, ‘jälitage’ ka meid – @VidevikuMeedia! 😉


Toimingud

Informatsioon

31 kommentaari

8 08 2011
Damon

peale selle, et respektid kuulsust, respekti ennast ka. ei ole eriti normaalse inimese moodi ennast niimoodi alandada – hakata jooksma kellegi järel, kisama, vms. käitu nagu tavaline inimene, ole viisakas. küll sa siis selle autogrammi või pildi saad, eriti, kuna robertile teatavasti VÄGA meeldivad tema fännid ja ta väga lahkelt laseb endast koos sinuga pilti teha või annab autogrammi, kui tal ei ole kiire või kui ta kuidagiviisi ebamugavas konditsioonis on. paparatsodega on ju hoopis teine tera, nemad ju ei fänna teda. nad pildistavad, et saada raha. palun siis, et ärge tormake või kisage, sest paar sellist inimest pole midagi, kuid kujutage ette, kui neid on mitmeid ja mitmeid TUHANDEID. inimestest trambitakse üle, sõna-sõnalt. astutakse peale, lihtsalt et kuulsusega pilti teha või autogrammi saada.

20 09 2010
nesssiblogi

See on nii EBADELIKAATNE, tüdrukud! – HAHA, ppoisse ei ppeaks nnagu mmainima vv?

8 08 2011
Damon

mitut poissi sa tead, kes roberti järele hullud on?

20 08 2010
anonüümne !

Ja fännid pole pooltki nii hullud kui paparatsod , paparatsod teevad kõike et saada pilti mõnest kuulsast inimesest ! Neid huvita üldse see kas inimene on alles tõusnud või väsinud või on inimene hoopis voodis ja magab alles !
Nad teevad pilte siis kui nemad tahavad !! Neid ei huvita miski muu ! Peaasi , et nendel pildid tehtud ja saavad head palka !
Paparatsosid ei huvita isegi see kui inimene võib nende pärast surma saada !
Mõelge nüüd Printsess Dianale kes suri 13 aastat tagasi ja mille pärast ??
Oli küll autoõnnetus kuid see autoõnnetus oli selle pärast et paparatsod ajasid teda taga ! , autojuht lisas kiirust ja lõpuks PÕMAKI , PRINTSESS SURNUD !! Paparatsod räägivad hullunud fännidest , kui samas nad ise on hullemad ! Ka paparatsod võiksid mõtlema hakata ning tekitada vähem kahju kuulsustele nende eraelu kohta !!

20 08 2010
Anksu ;)

Ma arvan ka et fännid ei peaks sabas jooksma kuulsustel , nad on inimesed , neil on oma elu , las nad elavad seda nii nagu meie !
Aga samas , kui nüüd mõtlema hakata ,, kui mina näeks Eestis tänava peal Robi või Kristenit või Taylorit või ükstapuha keda kuulsustest ,, siis läheks ka mina nende juurde ja küsiks autogrammi , aga ma ei läheks pööraseks selle pärast , ma ei hakkaks jooksma ja tormama nagu paljud fännid !
Ma arvan et me kõik saame aru , et kui fännid näevad kuulsust , siis nad tahavad kohe autogrammi ,, aga ennast tuleks ikka nii palju kontrollida ja mitte hakata tormama ,, mina mõtleks ikka kuidas oleks ka kuulsustel parem ja neil kindlasti oleks parem kui fännid ei jookseks ja tormaks vaid lihtsalt läheksid rahulikult juurde ja küsiksid autogrammi , kuulsused kindlasti annaks !!!

14 03 2011
evekas

ma olen sinuga täitsa nõus!

8 08 2011
Damon

message APPROVED

17 07 2010
fänn

ma arvan sama. miks peavad fännid jooksma kuulsustel sabas? Ka nemad (kuulsused) on inimesed ja vajavad privaatsust , ma saana aru kui nad annaksid oma autogramme vabatahtlikult.Õige fänn ei jookse kuulsustel sabas,Õige fänn ootab kuni kuulsus jagab autogramme vabatahtlikult!

14 03 2011
evekas

õige!
pange ise ennast nende asemele!
mida te tunneksite kui te ei saa kuskil puhata!?
ja kui kõik käivad sul alati sabas!?
mõelge selle peale!
ma olen täitsa kindel et teile see kõik samuti ei meeldiks!

5 07 2010
T&L

Ise ka usute, et kui te näeks lambist EESTIS kuskil tänava peal mingit videviku filmide näitlejat, et te ei jookseks järgi?:d
Mingi tuima näoga kõnnite möööda?
hahahahahaaaaaaaaaaaaahahaha, paistab et kui teid näitlejad nii külmaks jätavad, et miks te ennast siis üldse fänniks nimetate?

16 04 2010
charlottte

maeisaaa aru nendest tattidest kesmingi näevad/ kuulevad üheks sekkiks team nime jaa OOOMMAAAIGAADDD , MIS MA SELDA OLEN PANNUD , MA JU NIIKOLE APPI , ROOBB TAHAN AUTOGRAMMI . Ja siis joookseb surnuks , Haiged V*** .

Sry välhenduste pärast

8 08 2011
Damon

nii, kas saaks seda kommentaari nüüd eestikeelses versioonis ka lugeda? poolt sõnagi ei saanud aru.

4 04 2010
EdwardOnParim

Loodame, et vb jõuab see kunagi kohale ka nendele hulludele kes tal tõesti sabas jooksevad… Kahju tast..
Igatahes loodame parimat 😀

28 03 2010
Cullen

Minu arust on see lausa vastik, kui kuulsustel ei lasta oma elu elada. Nemad on ka täiesti tavalised inimesed. Mitu inimest tahaks maailmas, et neil ei lastaks oma elu elada. Toetan igati seda ee, kampaaniat?
Mul on selline tunne, et Pattison on praegu kõige rohkem jälitatav kuulsus?
Enivei, loodan, et tema elu on varsti rahulikum 😀

1 02 2010
Karoliina

Ma olen küll selline fänn, et ma just hoolin sellest inimesest keda ma fännan. Ma ei jookseks iial tal sabas, et ta autogrammi saada. Ma teeks seda siis kui ta ise VABATAHTLIKULT neid jagab.
Ma armastan kõiki videviku tegelasi, ma olen väga õnnelik, et nad seda tööd teevad. Ma olen väga tänulik, KAS INIMESED LIHTSALT EI VÕIKS OLLA TÄNULIKUD TALLE, ET TA SELLES FILMIS OSALES, VAEVA NÄGI?? Miks ei võiks ta rahulikult tänaval liikuda. Kuna ma olen fänn kes soovib kõigile (Kristenile, Robile, Taylorile) ainult head. Ma ei teeks neile kunagi seda, mida ma näen, mis neile ei meeldi. Kuidas need inimesed aru ei saa!??
Üks asi veel, ma ükspäev nägin youtubes video, kuidas mingid olid teinud video Kristeni kodu ees. Kristen tuli koju, ta oli sõnaotses mõttes SURMVÄSINUD, mul oli tõsiselt kahju temast, ma pidin nutma hakkama. Ja siis mingid fännid tulevad, et kas sa saaksid autogrammi anda, ja 2 inimest viskavad mingi 10 paberit, millele ta peab oma autogrammi panema. Lihtsalt nii jube, Kristen võtab end lihtsalt kokku ja üritab olla hea. AGA ikkagi , ma ei tahaks seda enam kunagi näha, teistkorda ma seda video enam ei suuda ma arvan vaadata.
(Ma tean, et pisut segane on mu kiri aga ma lihtsalt ei oskagi ennast väljendada, kui väga ma tahaksin muuta seda, et nad saaks rahulikku elu elada).MA OLEN VÄGA ÕNNELIK, ET MA SELLINE FÄNN EI OLE! SEE EI TÄHENDA, ET MA EI FÄNNAKS NEID, SEE TÄHENDAB SEDA, ET MA OLEN TÕELINE FÄNN!!

15 03 2010
vampiiriplika 100 prossu l Alec

mina saan ka nii aru sest ma olen ise mõtlend end nende asemele ja ma kuskil kuulsin et robi oli põgenenud fännide eest ja siis jäi takso alla ja siis turva karjus fännidele et näete mis te teete inimesega kas te aru ei saa et ta tahab rahu ja siis robi oli ütlend et ta ei saa kuskil üle 15 minuti olla sest kohe on fännid seal kohal

15 03 2010
vampiiriplika 100 prossu l Alec

ja ma olen ka nende suur fänn aga mitte nii hull et jiikseks neile järgi nii et nad tahavad juba enesetapu teha aga auto grammi tahaks küll neilt aga aint siis kui nad seda ise annavad vabast tahtest 😀

15 03 2010
Fafffel

Õige!
Täiesti nõus olen Sinuga. Nad on ka inimesed, kahuks sellest ei saada aru parku vist. Kohutav on vaadata kas või pilte, kus neil on paarkümmend paparatzot ümber, siis paarkümmend fänni, kes kõik tahavad pilte saada ja muidugi autogramme. Samas on seal ka (mõnikord) nende turvamehed, kes neid kättpidi edasi sikutavad. Mõnikord annavad autogrammi, mõnikord mitte. Olen Taylori puhul seda tähelepannud, et Tema tõesti üritab. Väga respektin teda. Võiks öelda, et Tema on üks kõige fännisõbralikumaid kuulsuseid üldse. Ma ei taha väita, et Kristen ega Rob pole seda. Muidugi on, aga Taylori tegemistega olen rohkem kursis.
Ühesõnaga, kui ka on kordi, kus jäetakse autogramm andmata ja nt turvamehed neid kättpidi edasi tõmbavad, siis algavad kohe jutud ala “nii ebaviisakas” “täielik mölakas” blablabla.
Ükskord oli nii armas juhus, lugesin kuskilt, et üks fänn oli palunud Taylorilt autogrammi, aga turvamees oli keelanud. Taylor oli ikkagi andnud. Tegi pilti ka veel koos.

Pikk jutt. Sitt jutt. Äkki keegi loeb läbi, vb mitte.

26 09 2009
cncngv

paras talle

28 12 2009
ssandra

õel .

22 01 2010
Rotsuu , Team Jacob 100%

Kellele paras ??

17 07 2009
Lyyy .

mm . suhht ebamugav oleks , kui oleksin ise Robi asemel . Egga ma ise kah sellist värki endale kaela ei tahaks . 🙂 xD

28 06 2009
Inx

õige! fännid kes tede “ründava” võiksid ka teda nüüd respekdida ikkka 😀

25 06 2009
Getu

õige tegu ,

muide kas te neile meili peale saatsite ka et te toetate neid ? 🙂

26 06 2009
wannabeat

Saatsime-saatsime. Kui lähete leheküljele letmesign.com/respectme , on seal link, kust võite näha listi toetajatest – vaata, kas leiad VidevikuMeedia! 😉

25 06 2009
Fanpire:D

jaaaaa!

20 06 2009
Elis

Täitsa õige tegu !

19 06 2009
k.

Täiesti õige algatus.

19 06 2009
Barbara

ammu oleks ju tegelikult aeg olnud seda teha,nüüd alles ärkasid.

22 01 2010
Rotsuu , Team Jacob 100%

Mis sa õiendad siin ?? Kui nii tark oled , tee ise .

Täitsa mõtekas kampaania on .

19 06 2009
Ave

Täitsa 6ige tegu mu meelest 🙂 Parem ongi, et ei levi m6tetud kuulujutud! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: