MTV Teen Choice Award 2009-st

11 08 2009
Vodpod videos no longer available.

MTV Moviesil on mitmeid artikleid pühapäeval toimunud Teen Choice Award 2009 kohta. Video on samuti pärit MTV-lt ning Ashley Greene räägib üritusest (vahepeal käib teda segamas “Gossip Girli” näitleja Chace Crawford). Mõned lõigud artiklitest –

“It never gets old,” Kellan Lutz agreed, thinking about the evening’s events. “Twelve noms? That’s amazing. … Rob’s here, Jackson’s here. Summit’s brilliant at casting people with awesome hair and full lips.

“It’s an awesome story about forbidden love,” Lutz added, getting serious for a moment. “You can’t go wrong with that.”

~tõlk

“See ei saa ega jää kunagi vanaks,” ütleb Kellan Lutz mõeldes õhtu sündmustele. “Kaksteist nominatsiooni? See on hämmastav. … Rob on siin, Jackson on siin. Summitil on hiilgav oskus palgata vaimustavate juuste ja täidlaste huultega inimesi.”

“See on aukartust äratav lugu keelatud armastusest,” lisas Lutz korraks tõsiseks jäädes. “Te võite sellest valesti aru saada.”

Ja lõik Robert Pattinsoni kohta –

Pattinson, who helped the “Twilight” crew win 11 awards on Sunday, took to the mic in his gracious and awkward manner to announce that if the fans think he’s hot, the feeling is mutual. “Thanks, guys. I really appreciate it,” he said. “I have to say that the hottest hottie, the hottest teens are the ‘Twilight’ fans. And thank you to Stephenie Meyer and the usuals.”

~tõlk

Pattinson, kes aitas “Videviku” meeskonnal pühapäeval võita 11 auhinda (12-st), võttis mikrofoni oma armulisse ja kohmakasse haardesse, et teha teatavaks, et kui fännid arvavad, et ta on kuum, on tunne vastastikune. “Tänud teile. Ma tõesti austan seda,” ütles ta. “Ma pean ütlema, et kõige kuumem pirukas, kõige kuumemad teismelised on “Videviku” fännid. Ja tänud Stephenie Meyerile ja teistele.”


Toimingud

Informatsioon

One response

12 08 2009
Keidu

Seda oli armas kuulata kuidas Robert seda laval ütles.. Ma ei tea, minul igatahes oli armas kuulata seda .^^

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: