“Noorkuu” soundtrackidest tänaseks üks kindel

28 08 2009

new moon soundtrack

Stephenie Meyeri koduleheküljele ilmus eile uudis, et esimene “Noorkuu” soundtrack on kindlaks määratud ning avalikustatud. Atlantic Records, kes andis välja ka “Videviku” soundtracki plaadi, saatis Stephenie Meyerile kirja –

Esimene singel on ametlikult kinnitatud “Noorkuu” soundtrackiks! Death Cab for Cutie kirjutas eksklusiivselt laulu just filmile, nimetatud “Meet Me On the Equinox” (“Kohtume pööripäeval” vms). Allpool on teade bändilt laulu kohta:

Oleme väga elevil, et saame olla osa sellest hämmastavast novelliseeriast, mis on kokku pandud meie oma tagaõuel. […] Me kirjutasime “Meet Me On the Equinoxi”, et peegeldada taevalikku ainestikku ja motiive, mis jooksevad läbi “Videviku” seeriate ja me tahtsime tabada seda meeleheitlikku elamust nii lõppudes kui ka algustes, mis nii tugevasti mõjutas peategelasi. See lugu märgib Death Cab for Cutie esimese katse  teha koostööd uue, avalikustamata materjaliga filmile ja me oleme uhked, et saame olla osa “Videviku” pärandist.” – Nikk Harmer / Death Cab for Cutie

Lisaks on valmis saanud ka “Noorkuu” soundtracki plaadikaas, mida kõrvalolevalt pildilt näha võite. “Noorkuu” filmilugudega plaati saab juba tellida Amazonist, välja tuleb plaat 30. oktoobril.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

2 kommentaari

29 08 2009
Liina

Ingliskeelne sõna n o v e l ei tähenda eesti keeles novelli, vaid romaani. Ehk siis videviku raamatud ei ole *õnneks* novellid.

28 08 2009
Grissu

Jesjesjesjesjes ma olen nii häppi nüüd, Kui Laseringi jõuab torman kohe ostma

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: