“Koidukuma” ei hakata filmima arvatavasti enne juulit

9 01 2010

Võib-olla olete teiegi märganud, et internetis on kohati üleval reklaamid, nagu otsitaks “Koidukuma” filmi massistseenidesse osatäitjaid. Kahjuks on kõik need reklaamid aga pettused, väidab LanaVeenker, kes osales ka “Videviku” saaga esimese filmi osatäitjate otsimisel ning omab firmat Lana Veenker Casting.

“Ma saan sõnumeid Facebookis, MySpace’is, Twitteris, ka blogis, e-maili ja häälsõnumite teel,” ütleb Lana. “Nad üritavad mind iga hinna eest rajalt maha võtta.”

Väidetavalt on kõik liba-osatäitjateotsingute tähtajad vägagi kohe saabuvad, kuid tavaliselt algab casting 6-8 nädalat enne filmimise algust. Paraku pole veel aga palgatud isegi mitte ‘osatäitjate otsimise juhendajat/direktorit’, kes asjaga tegelema peaks, niiet keegi ei otsi praegu osatäitjaid massistseenidesse.

“Nad [Summit Entertainment] pole veel avalikustanud, millises linnas või riigis nad kavatsevad filmida,” ütleb Lana. “Nad võivad filmida jälle Vancouveris. Ning kui see nii on, ei kavatse nad palgata lisajõudu Ameerikast, et neid filmida Vancouveris. Ameerika alaealistel on seaduslikult keelatud Kanadas töötada ilma tööloata.”

Lana arvab, et “Koidukuma! ei hakata enne filmima, kui “Päikesevarjutus” on esilinastunud, mis on plaanitud juunikuusse. “Senikaua vajab meedia põhinäitlejaid, et nad käiksid esilinastustel ümber maailma ning külastaksid jutusaateid nagu Jay Leno. Aga isegi, kui öelda, et nad alustavad filmimist 1. juunil, hakatakse osatäitjaid otsima võib-olla 8 nädalat enne.”

“Ja lisajõudu ei palgata mitte rohkem kui nädal enne filmimist.”

Lugege originaalartiklit OregonLive‘ist.

Advertisements

Toimingud

Information

One response

11 01 2010
kärt

raamat oli nagu mega lahe,tahaks filmi juba näha aga noh palju tahad vähe saad.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: