“Koidukuma” ei hakata filmima arvatavasti enne juulit

9 01 2010

Võib-olla olete teiegi märganud, et internetis on kohati üleval reklaamid, nagu otsitaks “Koidukuma” filmi massistseenidesse osatäitjaid. Kahjuks on kõik need reklaamid aga pettused, väidab LanaVeenker, kes osales ka “Videviku” saaga esimese filmi osatäitjate otsimisel ning omab firmat Lana Veenker Casting.

“Ma saan sõnumeid Facebookis, MySpace’is, Twitteris, ka blogis, e-maili ja häälsõnumite teel,” ütleb Lana. “Nad üritavad mind iga hinna eest rajalt maha võtta.”

Väidetavalt on kõik liba-osatäitjateotsingute tähtajad vägagi kohe saabuvad, kuid tavaliselt algab casting 6-8 nädalat enne filmimise algust. Paraku pole veel aga palgatud isegi mitte ‘osatäitjate otsimise juhendajat/direktorit’, kes asjaga tegelema peaks, niiet keegi ei otsi praegu osatäitjaid massistseenidesse.

“Nad [Summit Entertainment] pole veel avalikustanud, millises linnas või riigis nad kavatsevad filmida,” ütleb Lana. “Nad võivad filmida jälle Vancouveris. Ning kui see nii on, ei kavatse nad palgata lisajõudu Ameerikast, et neid filmida Vancouveris. Ameerika alaealistel on seaduslikult keelatud Kanadas töötada ilma tööloata.”

Lana arvab, et “Koidukuma! ei hakata enne filmima, kui “Päikesevarjutus” on esilinastunud, mis on plaanitud juunikuusse. “Senikaua vajab meedia põhinäitlejaid, et nad käiksid esilinastustel ümber maailma ning külastaksid jutusaateid nagu Jay Leno. Aga isegi, kui öelda, et nad alustavad filmimist 1. juunil, hakatakse osatäitjaid otsima võib-olla 8 nädalat enne.”

“Ja lisajõudu ei palgata mitte rohkem kui nädal enne filmimist.”

Lugege originaalartiklit OregonLive’ist.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

One response

11 01 2010
kärt

raamat oli nagu mega lahe,tahaks filmi juba näha aga noh palju tahad vähe saad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: