Uus raamat Stephenie Meyerilt

30 03 2010

 

  “Videviku” saaga autor Stephenie Meyer teatas oma veebilehel uuest romaanist mida ta kirjutab, ta kirjutab verinoorest vampiirist, Breest, kes on pärit “Päikesevarjutusest!“ Lühike Bree Tanneri Teine Elu saabub poodidesse viiendal juunil, 2010. Breed mängib Jodelle Ferland tulevas Päikesevarjutuse filmis.

Tõlgitud lõik pärast klõpsu!

 

Üllatus!

Mul on uus raamat välja tulemas. Selle nimi on Lühikene Bree Tanneri Teine Elu. Noh, see on rohkem romaan kui päris raamat-minu versioon lühikesest raamatust.

Tegelikult, on see olnud üllatus minu jaoks ka. Põhjus, miks see üllatus on, on see, et mul polnud kavatsusi välja seda juttu anda iseseisva raamatuna. Ma alustasin selle jutuga tükk aega tagasi- enne, kui „Videvik“ üldse väljagi oli antud. Tagasi mõeldes olin ma just tegemas „Päikesevarjutust“ ja täiendamas oma vampiiri maailma. Ma mõtlesin palju verinoortest vampiiridest, kujutasin ette nende poolt jutust ja üks asi viiski teiseni. Ma alustasin  Bree prespektiivi kirjutamist tema viimastel päevadel ja kuidas oli olla alles sündinud vampiir.

See jutt oli midagi millega ma töötasin kaua, lihtsalt lõbuks, vahelduseks aegadele, kui ma kirjutasin või andsin välja „Videviku“ saaga romaane. Hiljem, kui mõiste Videviku Saagast üles tuli, mõtlesin ma, et see oleks hea koht Breele. Tema jutt on ilus täiendus “Päikesevarjutusele,” see seletab palju asju mida Bella kunagi ei teadnud.  Niisiis ma võtsin tolmu sellelt ära ja lõpetasin ära.

Tervet juttu saad lugeda SIIT !!


Toimingud

Informatsioon

15 kommentaari

31 07 2010
K .

jõuabki Eestisse ka ju , aga ei tea millal , igatahes ”Pegasuse” lehel on üleval ka see .

1 04 2010
kärt

lahe,ootan huviga

1 04 2010
EdwardOnParim

Loodan, et tuleb eestisse kaa. Aga ka mulle meeldiks, kui ta kirjutaks rohkem Edwardi ja Bella elust, või avaldaks keskööpäikese… 😀

31 03 2010
Liisu

Kui ma ei eksi, siis on Facebookis uusi Päikesevarjutuse filmi pilte 😉

31 03 2010
fänn

aga anna link:D

31 03 2010
Alice
2 04 2010
Liisu

Need on need samad pildid mis juba üles pandud kõige hiljem, Cullenite pere, Bella ja Jacob ja Bella, Jacob ja Edward

31 03 2010
Laura;)

Peab tulema Eestisse 🙂 .

30 03 2010
Kadi : )

vao , vägev . : )

30 03 2010
edward lover

see peab eestisse ka tulema. peab lihtsalt. loodan ,et see ei saa tema viimaseks vampiiriraamatuks.. neid võiks veel tulla.

30 03 2010
Elis

VINGE 😉 !

30 03 2010
Ella

Kas ”Midnight sun’i” kohta on mingit infot, et kas ta seda ka kirjutab veel ?

30 03 2010
Karmen

tema kavatsuste kohaselt kavatseb ta selle kindlasti ära lõpetada, aga ta võttis aega enda jaoks, pärast seda suurt kuulsust. Umbes nii oli ta lehel ka kirjas 😀

30 03 2010
fänn

tõesti tase. ma juba kartsin et koidukuma ja edwardi silme läbi olevad raamatud jäävadki viimaseks. kuid meyer üllatab meid ikka ja jälle. tegu on tõesti andeka kirjanikuga. suur aitäh talle. kuid ausalt öelda loodan et meyer kirjutaks edwardi ja bella elust vampiirina rohkem. tahaks teada kuidas nende elu nagu edasi läheb. eriti renesmee oma. mis temast sirgub. ning bella võimed, kui kaugele need arenevad

30 03 2010
Bellu , team edward 110%

TASE , PEAB KA EESTI LETTIDELE J6UDMA

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: