Courtney Love´i pommuudis

13 08 2010

Courtney Love teatas, et tema tütar, Frances Bean Cobain, oleks valitud Bella rolli Videviku saaga filmidesse, kuid Frances ei tahtnud saada kuulsaks.

Courtney Love: “Frances on väga ilus, kuid ta ei tahtnud saada kuulsaks. Talle pakuti Bella rolli Videviku saaga filmides ja Tim Burton soovis teda ka Alice Imedemaal filmi. Kuid Frances tahtis minna kolledžisse.”

See on küsimus Catherine Hardwicke´ile: Tõsi või väljamõeldis?

Advertisements

Toimingud

Information

45 kommentaari

18 08 2010
...

See Frankestein??????????? :O Ma ei suuda uskuda!!!!! Goooooooooooo Kristen!!!

17 08 2010
Bella.Cullen

tõsiselt aitab mõnitamisest ,mõelge kui keegi teid niimoodi mõnitaks.Ei oleks ju väga hea olla mis????Arvatavasti see on väljamõeldis aga sellepärast ei pea seda francist mõnitama ju.Kristen sobib bellaks väga hästi!!!!!!!!!

16 08 2010
Liinzu

Ma arvan et ka et tegu on väljamõeldisega, sest näitlejad on ju tunnistanud et neil polnud õrna aimu ka et film nii kuulsaks saab. Filme võib ju saata edu ja võib juhtuda et mitte keegi ei tea sellest filmis, see mis filmist saab on teada alles peale esilinastust. Kuidas siis tema teadis et ta saab selle filmiga kuulsaks !?

16 08 2010
team edward (101%)

Mul on küll täiega hea meel, et ta ei tahtnud kuulsaks saada !!
Kristen on paljupalju parem !

16 08 2010
Karro

Ma ei tea, aga minu jaoks tundub see lugu veidi imelik ja väljamõeldisena. Kui ta olex ikkagi seda näitlajarolli tahtnud, olex ta selle võtnud. Mitte nii, et “ta ei tahtnud kuulsaks saada”. See on ikka veider. Ei usu, et keegi olex mõelnud, et sellest nii suur menuk tuleb ja seepärast rolli ei võtnud. Ah mida iganes… see jutt läx juba liiga keeruliseks. Igal juhul eelistan Kristenit, kuigi ega ma ka tema suur fännaja pole.

15 08 2010
Hell

Noh on ta siis tõesti nii kole ja paks ???

15 08 2010
Barracks

Äkki see on lihtsalt temast halb pilt, vb oli tal halb tuju või äkki see pilt on lihtsalt vana! Ma ei tea aga osad ju avaldasid arvamust nö. mõnitasid ju seda pilti nähes. Kui eelnevaid kommentaare lugeda, siis võib järeldada, et kõik kes “mõnitasid” on lihtsalt mega õnnelikud, et teda ei valitud ega suuda uskuda, et talle üldse vb. seda rolli pakuti!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: