“Koidukuma” Jacobi silme läbi

25 08 2010

Üleval toodud treiler on erinev nendest, mida me senini näinud oleme. See põhineb sellel, mida Jacob tundis ja nägi “Koidukuma” ajal. Treileris esinenud näitleja ei ole Taylor Lautner. Kuidas teile selline treiler meeldib ?

Advertisements

Toimingud

Information

7 kommentaari

26 08 2010
Barracks

Kommentaarid ongi selleks mõeldud, et inimesed saaksid oma arvamust avaldada ja need eelmised kommentaarid ei olnud üldsegi halvad! Ja pealegi treileri alla oli kirjutatud, et Kuidas teile selline treiler meeldib? Järelikult on rahval õigus kirjutada, et kas see klipp oli halb või hea.

26 08 2010
ILoveMusi-

Mine kanni julm hea töö on tehtud.Olen nõus Sumaa -ga pole vaja kirjutada igasuguseid komentaare mis teile ei meeldi.Mis mõtet sellel on?Teine on nii palju vaeva näinud sellega ja siis tuleb keegi ohkima,et talle ei meeldi see töö.Ära ültse muretse nende komenteerimiste peale.(kes seda tegi sellele on see mõeldud see lause)Sumaa olen igati poolt,et väga hea töö(Y).Jätka samas vaimus;)

26 08 2010
Sumaa!

Sitaks hea nagu , väga hästi. Tra teil on probleeme ?? , Mis te vingute ärge kirjutage halbu komentaare nagu , mdea ausõna . Hoitke enda teada halvad komentaaridd !!!!!!!!!!

26 08 2010
Alli

Väga jama,mulle säärased ülde ei meeldi,kuid see oli veel eriti rõve, see hääl oli kuidagi imelik ja nii palju kohti oli videvikust võetud.

26 08 2010
Felis

Mulle küll meeldib

25 08 2010
team twilight

sama siin, ei ole üldse see… jaaaaaaammmaaaaaaa

25 08 2010
tibi 7

nõme

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: