“KOIDUKUMA”

RAAMAT

“Videvik” viis kujutlusvõime kiusatusse… “Noorkuu” pani lugejad janunema rohkema järele… “Päikesevarjutus” muutis saaga rahvusvaheliseks fenomeniks… Ja nüüd – raamat, mida kõik oodanud on… “Koidukuma”. Stephenie Meyeri armastusloo vägagi oodatud neljandas raamatus saavad küsimused vastused ning Bella ja Edwardi saatus tuleb ilmsiks.

Kui sa armastad seda, kes sind tapab, ei ole sul valikuvõimalust. Kuidas saaksid sa põgeneda, võidelda, kui seda tehes teeksid sa haiget sellele armastatule? Kui sinu elu oleks ainus asi, mille saaksid anda, kuidas sa saaksid seda mitte anda? Kui see on keegi, keda sa tõsiselt armastad?

Olla pöördumatult armunud vampiiri on Bella Swani jaoks unelm kuid samas ka õudusunenägu. Ühel pool tema intensiivne kirg Edward Culleni vastu, teisel pool tähendusrikas seos libahunt Jacob Blackiga. Rahutusse ja kiusatusterohkesse aastasse saabub murdumispunkt, kui tema valikust liituda surematute ahvatleva maailmaga või elada täisväärtuslik elu inimesena sõltub kahe suguharu saatus.

Nüüd, kui Bella Swan on teinud oma otsuse, hakkab hargnema ettenägematute sündmuste jada, millel võivad olla laastavad ja seletamatud tagajärjed. Just siis, kui Bella elu – esimest korda avastatud Videvikus, siis tükkideks rebitud Noorkuus ja Päikesevarjutuses – on viimaks hakanud paranema, kas on võimalik, et see hävib uuesti… seekord igaveseks?

Kirjastus Pegasus annab eestikeelse raamatu “Koidukuma” välja 4. detsembril 2009! www.pegasus.ee

FILM

Lugeja soovil kustutasime ära artikli “10 põhjust, miks “Koidukumast” ei oleks vaja teha filmi”, kuid saate neid lugeda endiselt TwilightersAnonymousist.

“Koidukuma” filmiks tegemine on tekitanud nii palju kuulujutte, et ei tea enam, mida uskuda!
Kord räägitakse, et raamatust tuleb üks film, teine kord aga, et kaks filmi. Loomulikult tahaksime meie, et film tuleks kahes osas – mida rohkem “Videvikku”, seda parem! Kuid meie soov meid ei päästa. Selle, kas filme tuleb üks või kaks, otsustavad Summit Entertainmenti asjaosalised. Hetkel vaieldakse sellel teemal. Stephenie Meyer kirjutas oma kodulehel http://www.stepheniemeyer.com, et tema meelest võiks film tulla kahes osas, sest ühte filmi lihtsalt ei mahu kõik ära.

Käivad ka kuulujutud, et filmimist ei alustata enne “Päikesevarjutuse” esilinastumist ehk mitte enne suve.

509 kommentaari

29 10 2016
liisa

Ma tean et on juba kaua aega möödas kui “Videviku saagat” on tegtud aga paluun teid tehke veel ja veel neid osasi,ma ei saa ilma nende osateta olla lihtsalt saage aru paluuun,tehke seda edasi!!!!!!😭😭😭😭🙏🙏

16 10 2012
Love is in the blood

OH MY GOD!
Videviku saaga: Koidukuma – Osa 2 piletid tulid eelmüüki!
MUST HAVE THEM ALL!!!!!
http://solariskino.ee/et/kinokavad/videviku-saaga-koidukuma-osa-2/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: